Projekty, revize a analýza elektrických zařízení

Projekty elektrických zařízení

Naše společnost tvoří projekty elektrických zařízení. Silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace v průmyslových, občanských a administrativních stavbách. Provádíme výpočty elektrického topení, návrhy osvětlení kanceláří, obchodů, výrobních hal. Poskytujeme odborné konzultace pro jednání s dodavateli energií. V případě potřeby je možné vytisknout již připravenou dokumentaci.

Revize elektrických zařízení

Provádíme revize elektrických zařízení tzn. Revize pravidelné, výchozí, revize elektrických spotřebičů a nářadí, přihlášky k odběru elektrické energie, revize hromosvodů.

Analýza a diagnostika elektrických zařízení (VN, NN)

Jsme vybaveni na měření kvality elektrické sítě, vlastníme měřící přístroj FLUKE Energy Logger 1730 a BMR PLA44 RGP se kterými jsme schopni měřit a zaznamenávat standardní elektrické veličiny (napětí, proud, činný, jalový a zdánlivý výkon, frekvenci, účiník, harmonické zkreslení napětí a proudu, ad.). Všechny tyto výstupy zpracujeme v protokol, který předáme zákazníkovi. Na základě výsledků z měření lze navrhnout úsporná nebo nová řešení. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

 

Termovize

Tato služba je prováděna termokamerou IR FlexCam firmy FLUKE. Termokamera IR FlexCam TI 45 je infračervený obrazový radiometr, který měří teplotu v celém obraze a má zabudované funkce ukládání a zpracování nasnímaných obrázků. Kamera pracuje v oblasti teplot -20°C až +600°C s 19200 (160 x 120) měřenými body na stránku.

Možné využití

  • Kontrola oteplení výbavy rozvaděčů el.en., za účelem porovnání s dovoleným oteplením přístrojů, vodičů a spojů.
  • Kontrola dovoleného oteplení kabelových rozvodů a následné porovnání s dovoleným oteplením.
  • Kontrola oteplení ložisek rotačních součástí.
  • Kontrola stavu tepelných izolací za účelem posouzení kvality izolací a určení poškozených míst.
  • Kontrola rozložení teplot lisovacích forem.
  • Kontrolu kvality zateplení budov a určení poškozených míst zateplení.

 

V případě Vašeho zájmu se obraťte na tel. číslo 724 782 783 nebo e-mailovou adresu termovize(at)elektroin.cz