KDO JSME

Společnost KADEN-KOVO spol. s r.o., která vznikla 1.února 1994 se zabývala zakázkovou kovovýrobou a zámečnictvím.  Její produkty se prodávaly po území celé České Republiky. Mezi ty významější patřily poštovní schránky, venkovní deštníky, školní židle a v neposlední řadě také důmyslé systémy archvních skříní na kolejnicích.

Transformace

Koncem roku 2004 se pan Inženýr Vladimír Žák rozhodl, že opustí společnost Elektro-comp, kde byl spolumajitelem po dobu 14ti let. Začátkem roku 2005 se mu naskytla příležitost odkoupit výrobní prostory téměr v centru Náchoda. Této situace využil a s prostory odkoupil i výrobní společnost KADEN-KOVO, která zde sídlila. Dne 24.1.2005 změnil obchodní jméno na ELEKTROIN spol. s r.o., rozšířil působnost staré společnosti o montáže elektrických zařízení, jejich opravy a revize, dále zde využil prostory pro výstavbu práškové lakovny. Kovovýroba i zámečnická činnost zůstala i nadále zachována.

Současnost

V současné době patříme mezi největší dodavatele elektroinstalačních prací v okrese Náchod. Neustále dynamicky rozšiřujeme sortiment poskytovaných služeb i zázemí naší společnosti. Kovovýrobu, zámečnictví a práškovou lakovnu provozuje naše dčeřinná společnost KADEN-HOLDING.

Reference

NAŠE PRODEJNA

Naše prodejna elektroinstalačního materiálu a svítidel leží v Čechově ulici téměř v centru Náchoda

V naší prodejně naleznete veškerý elektroinstalační materiál (kabely, vypínače, jističe, atd.), dále je zde vystaven velký sortiment svítidel bytových, průmyslových i designových.

Naši kvalifikovaní pracovníci Vám pomůžou při výběru svítidel do koupelen, kuchyní i venkovních prostor. Pokud Vás nezaujme žádné ze svítidel vystavených v prodejně, můžete si vybrat z širokého sortimentu katalogů. V naší prodejně lze platit platebními kartami (Maestro, Eurocard/Mastercard, Visa, American Express, Diners Club International).

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 7:00 - 17:00 
Sobota: 8:30 - 11:00

 

Napište nám